Neinvazivní liposukce

Klasická chirurgická liposukce

Nejstarší a stále velmi efektivní metodou je tzv. klasická liposukce. Zjednodušeně řečeno se jedná o odsátí podkožního tuku. Provádí se pomocí tenkých kovových trubiček - kanyl, kterými se rozruší tuková tkáň. Potom se pomocí podtlaku uvolněný tukový rosol odsaje pryč z těla. Používá se několik způsobů, jak se dá tuková tkáň "zkapalnět". Je tak možné snažší odsátí tuku. Při tumescenční liposukci je před odsátím aplikován injekčně do ošetřené oblasti větší množství solného roztoku spolu se znecitlivující látkou.

Při klasické ultrazvukové a vibrační liposukci je tuková tkáň "rozbíjena" zvukovou nebo mechanickou energií a poté opět následuje odsátí tuku.
Výhodou těchto metod je, že dojde k reálnému odstranění tuku. Při zdařilém provedení výborný výsledný efekt a vzhled. Nevýhodou je poměrně dlouhotrvající nepohodlí až bolestivost ošetřené lokality.
Až 6 týdnů je nutné nošení elastického prádla k formování dané oblasti.

Neinvazivní metody

Novým způsobem formování postavy je tzv. neinvazivní liposukce ultrazvukem. V podstatě je přesnější označit postup za ultrazvukovou lipolýzu - tedy rozložení tuku ultrazvukem. Nedochází totiž k žádnému odsávání tuku, jedná se tak o neinvazivní metodu, která nebolí a je prakticky neškodná

Působením ultrazvuku dochází ke zvýšením teploty. Díky ní, spolu s intenzívní stimulací ultrazvukovou energií, dochází k porušení buněčných membrán jednotlivých tukových buněk. Kvůli porušení stavby se tuková buňka "hroutí či exploduje" a uvolňuje lipidy.

Po této neinvazivní liposukci se provádí obvykle masáž ošetřované partie a to směrem k lymfatickým uzlinám, aby byl stimulován lymfatický systém k odplavení a odbourání lipidů. Tento tuk je poté metabolizován organismem.

Velkou výhodou metody je její bezpečnost, bezbolestnost, pozitivní vliv na celulitidu. Nedochází k porušení pokožky, je neinvazivní, ale přesto účinná.

Nevýhodou je fakt, že tuk není při ošetření fyzicky odstraněn. Je odbourán organismem následně, účinnost je tak závislá na dietním a pitném režimu.

Naše studio je velmi dobře dostupné jak pro klienty či klientky z Třebíče, Vysočiny ale i z okolí Brna.

Objednat se online Objednat se online Přehrát video Přehrát video Časté dotazy Časté dotazy

Akční nabídka

Výhody ošetření

  • prováděno zdravotními sestrami, pod dohledem lékaře
  • vysoce účinné a přesné
  • ošetření je neinvazivní, bezbolestné, nedochází při něm k porušení celistvosti pokožky
  • ošetření je skvele snášeno
  • nemusíte měnit šatník kvůli pár centimetrům, pomůžeme vám je naší liposukcí odstranit