Liposukce třetí generace

Liposukce třetí generace

Jako liposukce 3. generace se označuje metoda, která má neinvazivní charakter a dochází při ní k redukování tukové tkáně. Nejčastěji při použití takové metody dochází k tzv. lipolýze - tedy je tuková tkáň rozpuštěna. Vlastní odbourání a metabolisaci uvolněných tuků a zaniklých lipocytů pak již organismus obstará sám. Neprovádí se tak již odsátí tuku, jako v případě klasické liposukce.

K rozbíjení tukových buněk se využívá energie laseru, která je aplikována povrchově, dále ultrazvuku, radiofrekvenčních vln, infračerveného světla, tepla či elektrostimulace. Je popsáno i rozpouštění podkoží chemicky pomocí tenkých jehel. Někdy dokonce některá pracoviště uvádějí i procedury založené na kombinaci několika uvedených technik. V Praze je takových pracovišť samozřejmě velká řada.

Ošetření ultrazvukem na našem pracovišti patří mezi nejúčinnější z těchto liposukcí 3.generace.

Výhody ošetření liposukcí 3.generace

Menší úbytek tukové tkáně oproti chirurgickému odsátí bohatě vyváží šetrnost, bezbolestnost a bezpečnost zákroku. Ten je přitom možné opakovat dle potřeby.

Využijte cenově výhodné nabídky našeho studia nabízející liposukci 3.generace - Praha a její okolí je domovem velkého množství klientek a klientů.

Objednat se online Objednat se online Přehrát video Přehrát video Časté dotazy Časté dotazy

Akční nabídka

Výhody ošetření

  • prováděno zdravotními sestrami, pod dohledem lékaře
  • vysoce účinné a přesné
  • ošetření je neinvazivní, bezbolestné, nedochází při něm k porušení celistvosti pokožky
  • ošetření je skvele snášeno
  • nemusíte měnit šatník kvůli pár centimetrům, pomůžeme vám je naší liposukcí odstranit