Lipolaser

Laserová lipolýza - nejmodernější způsob neinvazivní liposukce ve studiu Fit Medica Třebíč

Laserová lipolýza je nejnovější metodou v oblasti neinvazivního hubnutí. Přístroj používaný v našem studiu s názvem Lipolaser vyvolává v těle proces, který probíhá při sportovních aktivitách a odbourává tuk.

Jedná se o převratnou novinku, která přináší brzké fantastické účinky. Ošetření probíhá po dobu 30-40 min, velikost ošetřené lokality je dána počtem laserových aplikátorů, je obecně větší než u jiných metod liposukce.

Jak ošetření lipolaserem funguje?

Principem fungování lipolýzy laserem je efekt laserového světla o vlnové délce okolo 650 nm, tedy v oblasti červeného spektra světla. Toto světelné záření prostupuje do podkoží, kde dochází ke stimulaci tukových buněk. Tyto lipocyty následně výrazně zrychlují svůj metabolismus a uvolňují svoje tukové zásoby krevního řečiště. Následně je tuk metabolizován. Vzniká tak proces, který je podobný účinku fyzické aktivity.

Již při prvním ošetření je možno dosáhnout viditelných a měřitelných úbytků tukové tkáně a to jak na tloušťce tukové tkáně, tak na objemu ošetřované partie. Jedná se o bezpečnou metodu, při dodržení správného postupu ošetření nehrozí žádné poškození zdraví. Běžně dosahujeme úbytku okolo 2 cm na objemu ošetřované partie za jedno ošetření, následně efekt zrychleného metabolismu ještě pokračuje a vede k dalšímu zlepšení výsledku ošetření.

přiložení aplikátorů lipolaseru přiložení aplikátorů lipolaseru přiložení aplikátorů lipolaseru přístroj pro lipolaserové ošetření

Zárukou účinnosti ošetření je moderní laserový přístroj, kvalifikovaný personál - ošetření je prováděno zdravotními sestrami, fungování přístroje pak pod dohledem lékaře.

Hlavní účinek takové laserového světla spočívá v působení na metabolismus tukové buňky. Díky vlnové délce laseru jsou stimulovány části buňky, které jsou odpovědné za zrychlení látkové výměny a mobilizaci tukových vakuol lipocytu. Dalším efektem laserového světla je dočasné zvětšení průsvitu cév v ošetřené oblasti a tím i zvýšenému prokrvení.

Po ošetření dochází významnému zlepšení prokrvení, zvýšenému zásobování tkáně i jednotlivých buněk živinami a kyslíkem, zlepšení látkové výměny v tkáni rovněž i na úrovni jednotlivých buněk.

Toto významným způsobem urychlí metabolismus tuků, dochází ke změně procentuálního složení tukové tkáně zejména mezi glycerinem a vodou.

Metoda je zcela bezpečná, existuje minimum kontraindikací

Pro svoji neinvazivitu, bezbolestnost a bezpečnost existuje jen minimum kontraindikací, kdy by se neměla metoda provádět -

· Chronický nebo akutní zánět slinivky břišní

· Neléčená hypercholesterolemie (vysoký cholesterol)

· Kožní onemocnění v ošetřované lokalitě

· Těhotenství

· Vážné onemocnění jater nebo ledvin

Objednat se online Objednat se online Přehrát video Přehrát video Časté dotazy Časté dotazy

Akční nabídka

Výhody ošetření

  • prováděno zdravotními sestrami, pod dohledem lékaře
  • vysoce účinné a přesné
  • ošetření je neinvazivní, bezbolestné, nedochází při něm k porušení celistvosti pokožky
  • ošetření je skvele snášeno
  • nemusíte měnit šatník kvůli pár centimetrům, pomůžeme vám je naší liposukcí odstranit