Kryolipolýza

Liposukce zmrazením, kryolipolýza, Třebíč

Liposukce zmražením neboli kryolipolýza je novou metodou boje proti tukovým polštářům. Z hlediska její účinnosti bývá srovnatelná s klasickými chirurgickými metodami odstranění tuku. Principiálně se však jedná o neinvazivní liposukci, kdy je tuková tkáň likvidována kombinací liposukce zmrazením a následnými přirozenými procesy probíhajícími v organismu, které reagují na poškození a úmrtí tukových buněk. Nejmodernější metoda v našem studiu v Třebíči.

Kryolipolýza je neinvazivní, bezbolestná a neporušuje celistvost pokožky.

Jsou tak eliminovány nevýhody chirurgického výkonu - hematomy, bolestivost, nutnost kompresí. Délka trvání výkonu se pohybuje mezi 50 - 60 min, samozřejmě v závislosti na velikosti ošetřované lokality.


Vzhledem k tomu, že k odbourávání tukové tkáně dochází během delší doby: 2 - 3 měsíce po kryolipolýze, efekt ošetření se plně projeví až po této době. Na druhou stranu takové postupné uvolňování lipidů představuje menší zátěž pro organismus, proto není nutnost přísnější diety nebo zvýšené fyzické aktivity.


Existují studie, které prokázaly, že již první procedura liposukce zmražením (kryolipolýzy) se množství podkožního tuku sníží min. o 25 % a efekt dále vzrůstá v průběhu následujících měsíců.

Výkon se provádí na nejmodernějším přístroji CoolSculpting V7.

Přístroj umožňuje podchlazení tukové tkáně na optimální teplotu u tohoto přístroje pro kryolipolýzu na -1 až -2 stupně celsia.


Kvalitu ošetření a jeho efektivitu garantuje lékařské vedení studia a dohled lékaře nad prováděnými procedurami. Všechna ošetření provádějí školené zdravotní sestry, jejich erudice a přístup ke klientům jsou druhou zárukou nejlepšího možného výsledku.

Objednat se online Objednat se online Přehrát video Přehrát video Časté dotazy Časté dotazy

Akční nabídka

Výhody ošetření

  • prováděno zdravotními sestrami, pod dohledem lékaře
  • vysoce účinné a přesné
  • ošetření je neinvazivní, bezbolestné, nedochází při něm k porušení celistvosti pokožky
  • ošetření je skvele snášeno
  • nemusíte měnit šatník kvůli pár centimetrům, pomůžeme vám je naší liposukcí odstranit