Kavitace

Jak vlastně kavitace funguje?

Průchodem modulovaných ultrazvukových vln jsou rozbíjeny tukové buňky, tuková tkáň je tak cíleně odbourávána v ošetřované lokalitě. Odbouraný tuk pak putuje do lymfatického systému a je přirozeně organismem odbouráván. Efekt kavitace je tak trvalý a tuk se již zpátky do tkáně nevrací. Již při prvním ošetření kavitací je možno dosáhnout viditelných a měřitelných úbytků tukové tkáně a to jak na tloušťce tukové tkáně, tak na objemu ošetřované partie. Jedná se o bezpečnou metodu, při dodržení správného postupu ošetření nehrozí žádné poškození zdraví.

Efekt bezprostředně po ošetření kavitací !

Běžně dosahujeme úbytku okolo 2 cm, někdy až 6 cm na objemu ošetřované partie za jedno ošetření. K ošetření používáme moderní přístroj s kódovým označením PX84, který kombinuje kavitaci s podtlakovou lymfodrenáží. Ultrazvukové vlnění o kmitočtu 40 kHz generuje speciální ultrazvuková terapeutická koncovka a s vysokou intenzitou ho vysílá do pokožky, v níž mechanicky rozkmitává jednotlivé tukové buňky a molekuly vody.

V důsledku kmitavého pohybu a odporu prostředí dochází k nárůstu teploty na ošetřovaném místě, vzniká fyzikální jev zvaný kavitace. Zvýšením teploty spolu s intenzívní stimulací ultrazvukovou energií dochází k porušení buněčných membrán jednotlivých tukových buněk. Kvůli porušení stavby se tuková buňka "hroutí či exploduje" a uvolňuje lipidy.

Po kavitaci provádíme intenzívní masáž ošetřované partie a to směrem k lymfatickým uzlinám, abychom pozitivně stimulovali lymfatický systém k odplavení a odbourání lipidů. Po ošetření dochází významnému zlepšení prokrvení, zvýšenému zásobování tkáně i jednotlivých buněk živinami a kyslíkem. To významným způsobem urychlí vstřebání tuků. Jste-li z okolí Třebíče, na Vysočině nebo z Brna, neváhejte nás navštívit.

Ošetření kavitací s nejvyšší účinností u nás je cenově výrazně výhodnější než v salonech v Praze, Brně a okolí.

Objednat se online Objednat se online Přehrát video Přehrát video Časté dotazy Časté dotazy

Akční nabídka

Výhody ošetření

  • prováděno zdravotními sestrami, pod dohledem lékaře
  • vysoce účinné a přesné
  • ošetření je neinvazivní, bezbolestné, nedochází při něm k porušení celistvosti pokožky
  • ošetření je skvele snášeno
  • nemusíte měnit šatník kvůli pár centimetrům, pomůžeme vám je naší liposukcí odstranit